(ZDJĘCIA/WIDEO) Nie żyją 2 młode osoby, dziecko w ciężkim stanie! Makabryczny wypadek pod Kutnem

Około godziny 7.30 w podkutnowskich Pomarzanach na DK92 doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na miejscu trwa akcja służb. Wezwany został również śmigłowiec LPR. Nie żyją dwie osoby, a dziecko jest w ciężkim stanie.

Około godziny 7.30 na DK 92 w Pomarzanach miało miejsce bardzo groźne zdarzenie drogowe. Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn osobowy mercedes na gostynińskich nr rejestracyjnych wypadł z drogi na zakręcie i zderzył się z samochodem ciężarowym na radomskich numerach rejestracyjnych.

- R E K L A M A -

„Nie żyją dwie młode osoby 19-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala Matki Polki w Łodzi w ciężkim stanie zabrane zostało 9-letnie dziecko” – przekazał Panoramie Adam Stępka, rzecznik WSRM w Łodzi.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem mercedes 19-letnia kobieta z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym prawidłowo tirem. Mercedesem podróżowały dwie osoby dorosłe oraz dziecko. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarła 19-letnia kobieta i 21-letni pasażer. Dziecko, zostało zabrane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym z obrażeniami do szpitala w Łodzi” – wyjaśnia podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Na miejscu czynności prowadzą dwa zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna z Kutna i Krośniewic oraz policjanci z kutnowskiej drogówki. Na miejsce wezwany został również śmigłowiec LPR. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Droga jest całkowicie zablokowana. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zobacz zdjęcia i wideo z wypadku [Pomarzany DK92 31.08.2020]

https://www.facebook.com/panoramakutna/videos/360422251791312/
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: