Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Nie żyje dwóch młodych mężczyzn - policja wydała komunikat ws. śmiertelnego wypadku

(ZDJĘCIA) Nie żyje dwóch młodych mężczyzn – policja wydała komunikat ws. śmiertelnego wypadku

Kutnowska policja wydała komunikat w sprawie poniedziałkowego tragicznego wypadku w Klonowcu Starym, o którym informowaliśmy. Zginęły tam dwie osoby, a jedna w poważnym stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

- Reklama -

W poniedziałek ok. godz. 10.49 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Klonowiec Stary.

- Reklama -

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem mazda z nie wiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W zdarzeniu brało udział trzech mężczyzn – komentuje asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

W wyniku odniesionych obrażeń zmarło dwóch z nich w wieku 23 i 21 lat. Trzeci mężczyzna, 25–letni pasażer tego pojazdu został zabrany do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

- Reklama -

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: