reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Nieudany piątek w wykonaniu KS-u Kutno

To nie był udany piątek dla drużyn Klubu Sportowego „Kutno”. Swoje mecze przegrali zarówno podopieczni Dominika Tomczaka i Pawła Ślęzaka.

- R E K L A M A -

Trzecioligowcy na Kutnowiance niespodziewanie przegrali z Andrespolią Wiśniowa Góra 3-4. Mecz rozpoczą się dobrze, bo w 5. minucie na 1-0 strzelił powracający do Kutna Łukasz Dynel, ale przed przerwą przyjezdni trzykrotnie zaskoczyli kutnowską defensywę i po pierwszych 45 minutach Andrespolia prowadziła 3-1.

Po zmianie stron ekipa Dominika Tomczaka rusza do ataków i po bramkach Szczepańskiego i Ostrowskiego w 67. minucie był remis 3-3. Ostatnie słowo należało jednak do gości i ostatecznie mecz zakończył się porażką KS-u 3-4.

- R E K L A M A -

W barwach III-ligowców z Kutna pojawiło się sporo nowych zawodników, którzy mogą zasilić naszą drużynę. Sztab szkoleniowy na razie nie chce jednak ujawniać ich nazwisk.

KS Kutno 3-4 Andrespolia Wiśniowa Góra
Gole dla KS: Dynel 5, Szczepański 54, Ostrowski 67

- R E K L A M A -

KS Kutno: testowany – Sadziński, Gawlik, Kowalczyk, Wielgus, Kacela, testowany, Bujalski, Kralkowski, testowany, Dynel; zagrali także: Sokołowicz; Marynika, Sobczak, Ostrowski, Dąbrowski, Szczepański, Świątkiewicz i testowani

Rezerwy przegrały z Kujawiakiem

Również w piątek swój sparing rozegrały rezerwy KS-u pod wodzą Pawła Ślęzaka. Kutnianie przegrali 0-2 z Kujawiakiem Kowal, a dwa gole zdobył świetnie znany kutnowskiej publiczności Rafał Jankowski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: