REKLAMA
wtorek, 28, czerwiec 2022
REKLAMA

(ZDJĘCIA) Niska frekwencja na pierwszym treningu KS-u, odejdzie 9 zawodników?

poniżej dalsza część artykułu

Drużyna KS-u Kutno rozpoczęła dziś przygotowania do nowego sezonu. W pierwszych zajęciach pod wodzą Dominika Tomczaka udział wzięło tylko 5 zawodników z kadry pierwszego zespołu oraz juniorzy.

Dmitry Pietrow, Kamil Zagajewski, Jan Nadolski, Paweł Sobczak i Michał Cichacki – to nazwiska zawodników, którzy w zeszłym sezonie grali w IV lidze, a w poniedziałek wzięli czynny udział w zajęciach przy Kościuszki 26. Z pierwszą drużyną trenowali wyróżniający się juniorzy m.in. Krystian Górczyński (zaliczył debiut w IV lidze). Indywidualnie ćwiczył powracający po kontuzji Michał Sokołowicz.

Dziewięciu na wylocie?

poniżej dalsza część artykułu

Na stadionie pojawili się też Maciej Kowalczyk, Eryk Padzik, Adrian Kralkowski, Kamil Kobryń oraz Kamil Wielgus ale po rozmowach z zarządem nie wyszli na murawę i na tę chwilę ich przyszłość w klubie z Kutna stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Wszystko wskazuje też na to, że w Kutnie grać nie będą Arkadiusz Mysona, Michał Michałek, Bartosz Placek i Przemysław Nawrocki, którzy w ogóle nie przyjechali dziś na Kościuszki 26.

poniżej dalsza część artykułu

W sobotę pierwszy sparing

W sobotę o 16:00 w Kutnie podopieczni Dominika Tomczaka rozegrają pierwszy sparing. Rywalem będzie beniaminek IV ligi łódzkiej, Andrespolia Wiśniowa Góra.

poniżej dalsza część artykułu

reklama

Warto przeczytać:

reklama