reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Niska frekwencja na pierwszym treningu KS-u, odejdzie 9 zawodników?

Drużyna KS-u Kutno rozpoczęła dziś przygotowania do nowego sezonu. W pierwszych zajęciach pod wodzą Dominika Tomczaka udział wzięło tylko 5 zawodników z kadry pierwszego zespołu oraz juniorzy.

Dmitry Pietrow, Kamil Zagajewski, Jan Nadolski, Paweł Sobczak i Michał Cichacki – to nazwiska zawodników, którzy w zeszłym sezonie grali w IV lidze, a w poniedziałek wzięli czynny udział w zajęciach przy Kościuszki 26. Z pierwszą drużyną trenowali wyróżniający się juniorzy m.in. Krystian Górczyński (zaliczył debiut w IV lidze). Indywidualnie ćwiczył powracający po kontuzji Michał Sokołowicz.

- R E K L A M A -

Dziewięciu na wylocie?

Na stadionie pojawili się też Maciej Kowalczyk, Eryk Padzik, Adrian Kralkowski, Kamil Kobryń oraz Kamil Wielgus ale po rozmowach z zarządem nie wyszli na murawę i na tę chwilę ich przyszłość w klubie z Kutna stoi pod wielkim znakiem zapytania.

- R E K L A M A -

Wszystko wskazuje też na to, że w Kutnie grać nie będą Arkadiusz Mysona, Michał Michałek, Bartosz Placek i Przemysław Nawrocki, którzy w ogóle nie przyjechali dziś na Kościuszki 26.

W sobotę pierwszy sparing

- R E K L A M A -

W sobotę o 16:00 w Kutnie podopieczni Dominika Tomczaka rozegrają pierwszy sparing. Rywalem będzie beniaminek IV ligi łódzkiej, Andrespolia Wiśniowa Góra.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: