(ZDJĘCIA) Osiem goli na Kościuszki, KS Kutno gromi Orła Parzęczew

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno w ramach przygotowań do nowego sezonu pokonali dziś w sparingu piątoligowego Orła Parzęczew aż 8-0.

W pierwszej połowie w zespole KS-u wystąpiło wielu testowanych zawodników, których tożsamości działacze kutnowskiej drużyny na razie nie chcą ujawniać. Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach było 4-0 dla gospodarzy.

Po zmianie stron wystąpili już zawodnicy, którzy wcześniej reprezentowali żółto-niebieskie barwy. Obraz gry jednak się nie zmienił i KS nadal kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Podopieczni Dominika Tomczaka dołożyli jeszcze cztery bramki i ostatecznie wygrali 8-0.

KS Sand-Bus Kutno 8-0 Orzeł Parzęczew
4, 23, 31, 37 testowani, 59 Kralkowski, 70 Bujalski, 77 Kacela, 80 Szczepański

KS Sand-Bus Kutno (I połowa): testowani + Sobczak, Maryniak, Dynel. II połowa: Błażejczyk – Wielgus, Kowalczyk, Gawlik, Sadziński, Kralkowski, Ostrowski, Dąbrowski, Kacela, Szczepański, Bujalski;