reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Osiem goli na Kutnowiance, rezerwy KS-u rozbiły Sazana

W ostatnim meczu rundy jesiennej rezerwy KS-u Kutno rozbiły na własnym boisku Sazana Pęczniew 6-2. Drużyna Jacka Walczaka spędzi zimę na trzecim miejscu w tabeli.

- R E K L A M A -

W pierwszej połowie rezerwy KS-u stwarzały sobie mnóstwo sytuacji, jednak szwankowała skuteczność pod bramką rywali. Z kolei Sazan skupiał się głównie na kontratakach i właśnie po takiej akcji przyjezdni niespodziewanie wyszli na prowadzenie. Podopieczni Jacka Walczaka przed przerwą również zdobyli gola i ostatecznie po pierwszej połowie był remis 1-1.

Po zmianie stron, gra wyglądała podobnie, z tym że kutnianie byli o wiele bardziej skuteczni. W ciągu czterdziestu pięciu minut zdobyli aż pięć bramek, a Sazan był w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem i spotkanie zakończyło się pewną wygraną drużyny Jacka Walczaka 6-2.

- R E K L A M A -

Po rundzie jesiennej KS II Kutno zajmuje 3. miejsce i do liderów traci tylko dwa punkty. Wiosna będzie na pewno emocjonująca i ciekawa!

KS II Kutno – Sazan Pęczniew 6:2 (1:1)
Bramki: Domański 2, Amroziński, Motylewski, Andrzejczak, Maryniak

- R E K L A M A -

KS II Kutno: Błażejczyk, Domański, Sztygiel, Wójcik, Pokorski, Krzymieniewski, Maryniak,Amroziński, Dębowski, Brochocki, Jakubowski; zagrali też: Jabłoński, Zielonka, Wietrzyk, Andrzejczak, Motylewski, Tomczak, Ruszkowski;

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: