Wiadomości KutnoKutno(ZDJĘCIA) Otwarcie Dealz w Kutnie. Duże zainteresowanie kutnian nowym sklepem

(ZDJĘCIA) Otwarcie Dealz w Kutnie. Duże zainteresowanie kutnian nowym sklepem

Dużym zainteresowaniem cieszyło się dzisiejsze otwarcie sklepu Dealz w parku handlowym S1 przy Żwirki i Wigury w Kutnie. To 101 sklep tej znanej sieci w Polsce. Dla klientów z Kutna i okolic przygotowano świetne promocje.

Sklep z brytyjskim rodowodem, znanym na Wyspach Brytyjskich jako Poundland lub swojski „Funciak” przygotował dla klientów w Kutnie nie lada gratkę. Pierwsze 100 osób, które pojawiło się w nowym punkcie przy Żwirki i Wigury otrzymało specjalne vouchery na zakupy.

- Reklama -

Sprawdźcie gazetkę na otwarcie sklepu w Kutnie: https://dealz.pl/aktualna-oferta/#sklepkutno11

- Reklama -

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Szeroki asortyment zapewni Ci wyjątkowy wybór produktów: spożywczych, drogeryjnych, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych i wiele więcej!

Jak podkreślają przedstawiciele sklepu, „są dumni, że sieć Dealz zagościła na polskim rynku, a każdy może u nas znaleźć tysiące artykułów dla całej rodziny w wyjątkowo niskich cenach”. Co warte podkreślenia, w sklepie znajdziemy produkty, których ceny podane są w równych złotówkach. To duże ułatwienie dla klientów.

- Reklama -

Sprawdźcie gazetkę na otwarcie sklepu w Kutnie: https://dealz.pl/aktualna-oferta/#sklepkutno11

Przypominamy, że w sklepie Dealz obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Przygotowano także punkt do dezynfekcji rąk. Klienci proszeni są o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 m od kolejnej osoby.

*materiał powstał przy współpracy z Dealz- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: