(ZDJĘCIA) Piękne jubileusze w Nowych Ostrowach. Są małżeństwem ponad 60 lat!

W sali konferencyjnej urzędu gminy w Nowych Ostrowach odbyła się uroczystość Złotych i Diamentowych Godów.

- R E K L A M A -

Pół wieku w związku małżeńskim świętowali Państwo: Marianna i Kazimierz Brożek, Janina i Eugeniusz Gwardyan, Halina i Bolesław Lipnowscy, Jadwiga i Eugeniusz Matuszewscy.

Z kolei jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego Diamentowe Gody świętowali Państwo: Marta i Józef Gralak oraz Helena i Jan Poznańscy. Tego dnia, 4 małżeńskie pary z terenu gminy Nowe Ostrowy świętowały Złoty Jubileusz.

- R E K L A M A -

Aktu dekoracji medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonała Wójt Gminy Nowe Ostrowy – Pan Zdzisław Kostrzewa w asyście przewodniczącego Rady Gminy – Pana Jacka Olesińskiego. Wszystkim jubilatom wręczono dyplomy, kwiaty oraz rozdano skromne upominki. Uroczystość uświetnił występ zespołu OKTAWA.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w zdrowiu, szczęściu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co przez te pół wieku zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: „w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie”.

- R E K L A M A -

źródło: Urząd Gminy Nowe Ostrowy

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: