reklama
reklama
reklama
reklama

[ZDJĘCIA] Pijany kierowca rozbił samochód na autostradzie. Miał blisko 2 promile

Do bardzo groźnie wyglądającej kraksy doszło we wtorek wieczorem w powiecie kutnowskim na autostradzie A1. Na miejscu działały wszystkie służby ratunkowe. Okazało się, że sprawca kraksy był pijany - miał blisko 2 promile! [AKTUALIZACJA]

O godzinie 20:39 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o wypadku na A1 w okolicach miejscowości Juków (gm. Łanięta).

- R E K L A M A -

Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że samochód osobowy wypadł z drogi i roztrzaskał się na barierach ochronnych. Według wstępnych ustaleń, jedna osoba miała zostać ranna i potrzebować pomocy medycznej. Autostrada w kierunku Łodzi była częściowo zablokowana. Na miejscu działania prowadzili między innymi strażacy z Kutna i OSP Łanięta.

Jak się okazuje, sprawcą kraksy był pijany mężczyzna. Został już zatrzymany przez policjantów.

- R E K L A M A -

Dwudziestodziewięcioletni kierowca Renault Laguna był pod wpływem alkoholu, miał w organizmie 1,78 promila. Dodatkowo pojazd nie posiadał aktualnego badania technicznego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję – powiedziała portalowi PanoramaKutna.pl podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Mężczyzna, mimo groźnie wyglądającej kraksy, nie doznał żadnych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z kutnowskiej komendy.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: