reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Auto roztrzaskane na drzewie, 3 osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR

Do bardzo groźnego wypadku ok. godziny 14.30 doszło w miejscowości Kamienna. Osobowe auto uderzyło w drzewo. Na miejscu są służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR.

- R E K L A M A -

Według wstępnych informacji, poszkodowane zostały trzy osoby. Jedna z nich została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Łodzi, zaś pozostałe dwie przewieziono karetkami do szpitala w Kutnie. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest ich stan.

WIDEO Z MIEJSCA ZDARZENIA:

- R E K L A M A -

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość z jaką poruszał się osobowy renault. Kierowca w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i z impetem uderzył w drzewo Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Na miejscu działały 4 zastępy straży pożarnej z Kutna, Komadzyn i Skórzewy, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, dwie karetki i policja.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

Jak mówi Edyta Machnik z KPP Kutno, kierujący samochodem renault megane mężczyzna w wieku 25 lat nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad nim, następnie zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala w Kutnie, a jedna osoba została przewieziona Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala do Łodzi.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: