(ZDJĘCIA) Pisk opon, warkot silników – kutnowscy motocykliści świętują

Grupa „Kutnowscy Motocykliści” świętowała dziś swoje drugie urodziny. Był tort, zlot i wspólny przejazd przez miasto.

- R E K L A M A -

Kutnowscy motocykliści swoją przygodę rozpoczęli 25 sierpnia 2017 roku. Na swoim koncie mają m.in. dwie edycje akcji MotoMikołaje oraz udział w wielu regionalnych wydarzeniach i akcjach charytatywnych m.in. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Motocykliści spotkali się wieczorem na parkingu galerii MMG Centers Kutno przy ul. Kościuszki, a następnie przejechali przez miasto i dotarli na Plac Piłsudskiego w pobliże fontanny.

- R E K L A M A -

„To zakończenie burzliwego, ale bardzo udanego sezonu. Kolejnego spędzonego razem, w świetnej ekipie, ze wspaniałymi ludźmi. Cieszy nas to, że mogliśmy się poznać i wspólnie przejechać te drogi. Bo nie tylko asfalt ale i życie, niektóre z nich połączyło. Liczymy, że naszą postawą i charakterem przekonamy Was do naszej pasji ale też udowodnimy, że niektóre słowa to tylko mity i kłamstwa!” – mówią miłośnicy jednośladów.

„Nie jesteśmy dawcami, ani wariatami. Nie stwarzamy dla nikogo zagrożenia. Cieszymy się naszym życiem i szanujemy życie innych osób. Już wiosną spodziewajcie się akcji, podczas której podzielimy się z Wami naszymi drogowymi doświadczeniami, mając nadzieję na kolejny bezpieczny sezon na dwóch kołach. Ale zanim to nastąpi… Po raz kolejny pokażemy nasze wielkie serducha i pomożemy podczas trzeciej już edycji Kutnowskich MotoMikołajów!” – komentują Kutnowscy Motocykliści.

GALERIA:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: