reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Pobili go, bo… odganiał psa. Zatrzymano 2 osoby

 Policjanci z Komisariatu w Żychlinie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 29 lat podejrzanych o pobicie 63-letniego mieszkańca gminy Żychlin. Sprawcami okazali się dwaj bracia, którym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 lipca 2018 roku ok godzinie 21.30 na terenie gminy Żychlin. Do 63-letniego mężczyzny jadącego rowerem podbiegł pies, który szczekając cały czas biegł za nim. Rowerzysta chcąc uchronić się przed ugryzieniem próbował go odgonić. Nie spodobało się to właścicielom czworonoga, którzy obserwowali całe zajście nieopodal i w żaden sposób nie reagowali na zachowanie pupila – mówi st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

W drodze powrotnej jeden z tych mężczyzn zagrodził 63- latkowi drogę, a drugi z nich zaatakował uderzając pięścią w twarz. Następnie napastnicy przewrócili go i bili oraz kopali. Pokrzywdzonemu udało się wyrwać z rąk chuliganów i powiadomić policję.

Dwaj bracia bardzo szybko trafili w ręce policjantów. Okazało się że byli pod wpływem alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu. 16 lipca 2018 roku usłyszeli zarzuty za udział w pobiciu za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródła: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: