reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Policja zlikwidowała plantację konopi. Wpadli przez… serię włamań

Policjanci trakcie wykonywania czynności w związku z serią kradzieży z włamaniem i kradzieżami na terenie gm. Pacyna i Szczawin Kościelny doprowadzili do zlikwidowania plantacji konopi.

Skrupulatna praca kryminalnych oraz policjantów PP w Pacynie doprowadziła do zatrzymania 30-letniego mieszkańca gminy Gąbin oraz 27-letniego i 28-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego.

- R E K L A M A -

Mężczyźni dokonali kradzieży mienia wobec jednego z mieszkańców gminy Pacyna. Szybko udało się wytypować sprawców przestępstwa, u jednego ze sprawców 30- letniego mężczyzny policjanci ujawnili przedmioty pochodzących z kradzieży, oraz 6 sadzonek ziela konopi i susz roślinny.

Nie jest to jedyny sukces gostynińskich policjantów. Stróżom prawa udało się zatrzymać sprawców przestępstwa które miało miejsce na przełomie miesiąca marca i kwietnia. Sprawcami okazali się być 27- letni i 28-letni mieszkańcy gminy Szczawin Kościelny – informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska, p.o. oficera prasowego KPP Gostynin.

- R E K L A M A -

Mężczyźni dokonali między innymi kradzieży elektronarzędzi, sprzętu elektronicznego z terenu gminy Pacyna. W toku przeszukania u 27 – letniego sprawcy policjanci ujawnili profesjonalną uprawę 9 krzewów ziela konopi.

Ujawnione krzewy konopi, środki odurzające, oraz przedmioty pochodzące z kradzieży zostały zabezpieczone. Sprawcy przestępstw trafił do policyjnego aresztu, a następnie zostali doprowadzeni do prokuratury gdzie zostały im przedstawione zarzuty. Mężczyźni staną przed sądem, który zadecyduje o ich losie.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Gostynin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: