reklama

(ZDJĘCIA) Policjanci w „Dąbrowszczaku” promowali swój zawód

21 kwietnia 2018 roku podczas dni otwartych I Liceum Ogólnokształcącego im. Gen J.H. Dąbrowskiego w Kutnie nie zabrakło kutnowskich policjantów, w tym miejscowej dzielnicowej. Wspólnie promowali wśród młodzieży zawód Policjanta.

Tego dnia osoby zainteresowane przyjęciem do służby otrzymały od policjantek wszelkie informacje na temat postępowania kwalifikacyjnego. Młodzi ludzie mogli także dowiedzieć się jak wygląda służba w poszczególnych pionach. Dla kutnowskich funkcjonariuszy była to doskonała okazja, aby promować zawód Policjanta wśród młodzieży szkolnej.

- R E K L A M A -

Wszyscy zainteresowani przyjęciem do służby, mogli uzyskać informację na takie pytania jak: kto może ubiegać się o przyjęcie do służby, jakie musi spełnić wymagania, gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty, a także jak wygląda proces postępowania kwalifikacyjnego oraz jego poszczególne etapy.

Ponadto policjanci rozdawali materiały edukacyjne oraz promujące zawód policjanta, które stanowiły dopełnienie informacji poruszanych na spotkaniu.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: