(ZDJĘCIA) Policjanci zagrali o puchar komendanta Szymańskiego

Na terenie boiska Orlik przy Szkole Podstawowej im. Mieczysławy Butler w Ostrowach odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn. Kutnowską drużynę w walce o podium wspierał na murawie Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański.

Turniej odbył się 11 maja 2018 r. W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn złożonych nie tylko z funkcjonariuszy policji. Tym razem zagrali z nami policjanci z KWP w Łodzi, KPP Poddębic, drużyna z Oddziałów Prewencji w Łodzi, drużyna Straży Pożarnej w Kutnie, drużyna Jednostki Wojskowej w Kutnie, oraz drużyna reprezentująca firmę Polcalc.

- R E K L A M A -

Zwycięzcą tegorocznego Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie została drużyna z KWP w Łodzi, drugie miejsce zajęła drużyna OPP w Łodzi, a trzecie miejsce zajęli policjanci z Kutna.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach insp. Krzysztof Kotkowski, który również wspierał swoją drużynę na murawie, najlepszym bramkarzem okazał się zawodnik z drużyny KWP w Łodzi, natomiast najlepszym strzelcem okazał się zawodnik reprezentujący firmę POLCALC. W spotkaniu wziął udział również Burmistrz Ostrów Pan Zbigniew Kostrzewa.

- R E K L A M A -

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Kutnie nadkom. Krzysztof Szymański wraz z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomaszem Olczykiem.

Zwycięskim drużynom i nagrodzonym zawodnikom gratulujemy!

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: