(ZDJĘCIA) Ponad 200 osób witało Nowy Rok w Aquaparku

220 osób przywitało nowy 2019 rok na basenach Aquaparku Kutno. W imprezie uczestniczyły całe rodziny, starsi, młodzież i dzieci.

- R E K L A M A -

O godzinie 20:00 wszystkich gości serdecznie powitał Paweł Ślęzak – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie, życząc wszystkim szampańskiej i jednocześnie bezpieczniej zabawy. Najmłodszym uczestnikiem tegorocznego Sylwestra był ośmiomiesięczny chłopczyk, który nie zmrużając oka, wyśmienicie bawił się przez całą imprezę.

Pląsy w wodzie, węże w wodzie i na zewnątrz, wywijasy na plaży, słowem ogólna radosna zabawa, tak można podsumować ten wieczór. Do taktu przygrywał DJ Bajda, który czarował wszystkich wyjątkowymi kompozycjami muzycznymi i bajkowym oświetleniem. Przeprowadzono także kilka konkursów z nagrodami, cieszącymi się ogromnym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych uczestników. O podniebienia uczestników Sylwestra zadbał bar „Hanuś”,który przygotował bardzo smaczne posiłki.

- R E K L A M A -

Jak tradycja nakazuje, o godzinie 00:00 powitano nowy 2019 rok. Złożono najserdeczniejsze życzenia z kieliszkiem szampana w ręku, a potem zatopiono widelce w pysznym torcie. Beztroska zabawa trwała jeszcze chwilę, by o godzinie 1:00 udać się do domów na zasłużony odpoczynek, a pewnie niektórzy na dalsze noworoczne przygody.

– Bardzo dziękujemy naszym gościom, że wybrali Aquapark Kutno na miejsce powitania Nowego Roku przekonując nas, że ten nasz niekonwencjonalny pomysł sylwestra w wodzie, przez cały czas od siedmiu lat znajduje zwolenników. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku – powiedział Paweł Ślęzak.

- R E K L A M A -

Zobacz więcej zdjęć z Sylwestra w Aquaparku Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: