(ZDJĘCIA) Poseł Joński spotkał się z kutnianami. O czym rozmawiano?

W poniedziałek w Centrum Seniora przy ul. Wyszyńskiego w Kutnie odbyło się otwarte spotkanie z Posłem Koalicji Obywatelskiej Dariuszem Jońskim.

- R E K L A M A -

W pierwszej części spotkania D. Joński zaprezentował się kilku osobom, które przyszły na spotkanie. Opowiedział o swoich początkach w polityce oraz dokonaniach. Podkreślał, że mimo iż startował z list Koalicji Obywatelskiej, to jest silnie związany z lewicową Inicjatywą Polską Barbary Nowackiej.

Joński poruszył tematy ogólnopolskie między innymi konieczność jego zdaniem rozdziału kościoła od państwa, zwiększenia kwoty wolnej od podatku, przyznania 600+ dla aktywnych zawodowo czy zwolnienia emerytur od podatku.

- R E K L A M A -

Poseł Koalicji Obywatelskiej poinformował także o swoich działaniach stricte związanych z Kutnem. Mówił o interpelacjach dotyczących wiaduktu na Józefowie czy OCP w kutnowskim szpitalu (pisaliśmy o tym na łamach Panoramy).

Joński zapowiedział również, że chce aby w maju w Kutnie odbyło się spotkanie łódzkich samorządowców, na którym poruszone zostaną najważniejsze sprawy i problemu regionu.

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: