reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plKutno(ZDJĘCIA) Pytali mieszkańców, co zmienić w Kutnie. Początek kampanii wyborczej PiS-u?

(ZDJĘCIA) Pytali mieszkańców, co zmienić w Kutnie. Początek kampanii wyborczej PiS-u?

Ewa Rzymkowska, kandydatka na prezydenta Kutna, w otoczeniu działaczy PiS-u i Gazety Polskiej, pod kościołem św. Wawrzyńca pytała dziś mieszkańców, co chcieliby zmienić w Kutnie.

- R E K L A M A -

W ramach współpracy z senatorem Przemysławem Błaszczykiem pytaliśmy mieszkańców Kutna, o to co chcieliby zmienić w swoim mieście, a co funkcjonuje dobrze. W większości mieszkańcy chcą większego bezpieczeństwa, mają zastrzeżenia do pracy straży miejskiej, chcieliby więcej zieleni, więcej placów zabaw, więcej takich miejsc na osiedlu, w ramach których mogliby odpocząć. Jest to mnóstwo uwag, które weźmiemy pod uwagę. Przekażemy panu senatorowi, jak wykonaliśmy to zadanie i jakie są nasze wnioski – powiedziała Panoramie Ewa Rzymkowska.

Kandydatka PiS-u na fotel prezydenta Kutna nie chciała jednoznacznie potwierdzić, że dzisiejsze działania, to początek jej kampanii wyborczej.

Kwestia jest tego rodzaju, że chcemy poznać opinie mieszkańców w ramach współpracy z panem senatorem. Jak wiadomo, dopiero niedawno został wyznaczony termin wyborów, myślę, że to dopiero początek kampanii wyborczej. My współpracujemy z panem senatorem od dawna i wpadliśmy na taki pomysł, żeby zapytać mieszkańców, czego oczekują. „Liczy się Kutno” to jest taka oddolna inicjatywa młodych ludzi, którzy chcą zmian w Kutnie – komentuje E. Rzymkowska.

Nie przegap: