(ZDJĘCIA) Radio Q – oficjalnie otwarte!

Nowe lokalne radio w Kutnie oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. Rozgłośnię można usłyszeć na częstotliwości 100,7 fm. Szefowie Radia Q, państwo Iwona i Paweł Skumiałowie zamierzają stworzyć radio podobne do rozgłośni prowadzonej już przez nich w Sochaczewie.

- R E K L A M A -

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły oraz współpracę z: politykami, samorządowcami, instytucjami kultury i ze wszystkimi osobami, które będą chciały z nami budować nową medialną markę w Kutnie – zapewniał prezes Radia Q Paweł Skumiał.

Radio Q nadaje lokalnie ze studia przy ul. Królewskiej przez całą dobę siedem dni w tygodniu. W programie zawarte są m.in lokalne wiadomości nadawane o 7:30, 8:30, 10:30, 12:30 i 15:30. W studiu prowadzone będą też rozmowy na żywo, które wysłuchać będzie można o 9:30 i 14:30. Ramówka będzie poszerzana o kolejne audycje.

- R E K L A M A -


Na efekt antenowy Radia Q codziennie pracuje kilkanaście osób. W skład ekipy wchodzą prezenterzy: Edwin Tarka, Hubert Krajewski, Krzysztof Bluszcz i Krzysztof Łobodziński. Od września dołączy również Mateusz Winiarski. Radio Q to także dziennikarze: Kamil Klimaszewski i Paweł Albiniak. O współpracę na polu marketingu i reklamy dbają: Monika Błaszczyk-Ogłoszka, Magdalena Radzimirska, Justyna Sobczyk oraz Konrad Sobczyk.

W uroczystym otwarciu rozgłośni wzięły udział lokalne władze samorządowe, parlamentarzyści oraz przedstawiciele duchowieństwa i lokalnych mediów.

- R E K L A M A -

Fot. Fotomoniki.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: