(ZDJĘCIA/WIDEO) Radiowóz policji wpadł… do fontanny! Nietypowe zdarzenie w centrum Kutna

- poniżej dalsza część artykułu -

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś wieczorem w centrum Kutna, gdzie jadący na interwencję patrol policji wjechał do fontanny! Pod ciężarem auta zapadła się część płyt i radiowóz jest unieruchomiony.

- poniżej dalsza część artykułu -

Jak informują nas świadkowie, policjanci mieli zostać wezwani do awantury kilku osób w okolicach fontanny. Radiowóz został zaparkowany na płytach fontanny, które pod naporem zapadły się.

Na miejscu trwa próba wyciągnięcia radiowozu, jednak sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła i zniszczeniu uległa dalsza część infrastruktury fontanny.

- poniżej dalsza część artykułu -

AKTUALIZACJA:

Przed godziną 2:00 przy pomocy specjalistycznego sprzętu udało się wyciągnąć radiowóz. Policjanci odjechali nim do komendy. Teren został zabezpieczony taśmą.

- poniżej dalsza część artykułu -

AKTUALIZACJA:

Mamy komentarz policji do zajść z sobotniego wieczora:

Radiowóz policji wpadł… do fontanny w Kutnie!

Radiowóz policji wpadł… do fontanny! Nietypowe zdarzenie w centrum Kutna.🎥 ➡️ www.panoramakutna.pl/zdjecia-radiowoz-policji-wpadl-do-fontanny-nietypowe-zdarzenie-w-centrum-kutna/

Opublikowany przez Panorama Kutna Sobota, 11 lipca 2020

[🔴 NA ŻYWO] Radiowóz wpadł do fontanny w centrum Kutna 🔽

Opublikowany przez Panorama Kutna Sobota, 11 lipca 2020

4 KOMENTARZE

  1. Czy naprawdę ciężko jest przewidzieć, że ktoś może władować się do takiej fontanny? Tego typu atrakcje są w całej Polsce ale żaden z inteligentów nie przewidział takiej ewentualności, a wystarczyłoby zamontować słupki by żadne auto się nie zmieściło i nie było by problemu. Na pytanie a po co słupki odpowiem krótko w Polsce kierowcy jakby mogli wjechaliby nawet do sklepu.

  2. to jest granda !!!!!!!!!!!!!!!! prawie połowa lipca a fontanna ATRAPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz popsuli ja policjanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od cz ego sa władze miasta????????????????????????? zamiast zajmowac sie polityka weżcie sie do roboty bo, Kutno schodzi na psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama