PanoramaKutna.plSport(ZDJĘCIA) Remis Bzury z Victorią, porażki Ostrovii i MKS-u Żychlin

(ZDJĘCIA) Remis Bzury z Victorią, porażki Ostrovii i MKS-u Żychlin

To nie był najlepszy weekend w wykonaniu drużyn z powiatu kutnowskiego w łódzkiej A Klasie. Porażek doznały Ostrovia Ostrowy i MKS Żychlin, a punktami podzieliła się Bzura Młogoszyn.

W sobotę na boisko jako pierwsi wyszli zawodnicy MKS-u Żychlin, którzy przed własną publicznością przegrali 0-6 z Maliną Piątek. Jeszcze gorzej poradzili sobie piłkarze LKS-u Ostrovia Ostrowy, bowiem zostali rozbici aż 1-8 przez Bzurę Ozorków.

-

Punkt na swoje konto dopisali za to gracze Bzury Młogoszyn, którzy zremisowali na wyjeździe 1-1 z Victorią Grabów po golu Smoczyńskiego. Gracze z powiatu kutnowskiego mogą odczuwać jednak niedosyt, bo w ostatnich sekundach piłka po strzale Bzury trafiła w poprzeczkę.

Po 6. kolejkach najwyższej (wśród drużyn z powiatu kutnowskiego) plasuje się Bzura Młogoszyn, która z dorobkiem 8 punktów jest na 9. miejscu. Dziesiąta z sześcioma punktami jest Ostrovia, a na 14. miejscu plasuje się MKS Żychlin, który do tej pory pozostaje bez punktu.

-

W przyszły weekend Bzura zmierzy się u siebie z Magnatem Sierpów (26.09, 16:00), Ostrovia podejmie u siebie Grom Powodów (27.09, 13:00), a MKS Żychlin na wyjeździe zmierzy się z Kanarkami Małachowice (26.09, 17:00).

Zdjęcia z meczu Victorii Grabów z Bzurą Młogoszyn-

Nie przegap: