reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Rezerwy KS-u Kutno lepsze w derbach powiatu

W hitowym meczu 19. kolejki łódzkiej A Klasy, rezerwy KS-u Kutno pokonały na własnym boisku 3-0 Ostrovię Ostrowy i umocniły się na pozycji wicelidera.

- R E K L A M A -

W derbach powiatu kutnowskiego KS nie dał większych szans Ostrovii. Do bramki drużyny z Ostrów drogę znaleźli Mateusz Maryniak, Bartosz Kapruziak i Mateusz Motylewski.

To był ciężki mecz, rywale nastawili się na obronę i kontrataki. Prowadziliśmy grę, lecz ciężko było nam stworzyć sytuacje bramkowe, gdyż rywale bardzo dobrze się przesuwali i asekurowali. Bramka Mateusza Maryniaka po rzucie rożnym „otworzyła” ten mecz i w drugiej połowie było nam łatwiej. Cieszy gra na „zero” z tyłu, ale muszę przyznać, że nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie.Najważniejsze jednak, że wygraliśmy kolejny mecz i chciałbym podziękować chłopakom za walkę i zaangażowanie – komentuje Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

- R E K L A M A -

Podopieczni Jacka Walczaka do prowadzącej Victorii Rąbień tracą trzy oczka, ale mają jeden mecz zaległy. W najbliższy wtorek (30 kwietnia) o 17:00 kutnianie zagrają z Iskrą Głowno i będą mieli szansę na objęcie fotel lidera.

KS II Kutno 3-0 Ostrovia Ostrowy
Gole dla KS: Maryniak, Kapruziak, Motylewski

- R E K L A M A -

KS II Kutno: Błażejczyk (Zasadziński) – Domański (Motylewski), N. Zagajewski, I. Sobczak, Maryniak, Łochyński, Krzymieniewski (Cieśliński), Kapruziak, Górczyński, G. Sobczak, Andrzejczak (Zielonka)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: