Wiadomości KutnoSport(ZDJĘCIA) Rezerwy KS-u wygrały z Kotanem

(ZDJĘCIA) Rezerwy KS-u wygrały z Kotanem

Piłkarze KS-u II Kutno wygrali przed własną publicznością 3-1 z Kotanem Ozorków. Gole dla KS-u zdobyli Dębowski, Krzymieniewski i Wietrzyk.

Kutnianie w pierwszej połowie zagrali niezłe zawody i swoją przewagę potwierdzili dwoma golami. Wynik otworzył Dominik Dębowski, a na 2-0 podwyższył Adrian Krzymieniewski. Po zmianie stron kibice obejrzeli jeszcze dwa gole – pierwszą z nich zdobył Kotan i złapał kontakt z KS-em, jednak później kropkę nad „i” postawił Michał Wietrzyk i gospodarze ostatecznie wygrali 3-1.

- Reklama -

Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu udokumentowana dwoma golami. W drugiej połowie było trochę chaosu i nieporozumień. Nasza skuteczność też niestety szwankowała. Kotan jak do tej pory drużyną, która najlepiej grała w piłkę i postawił nam trudne warunki – komentuje Dominik Tomczak, trener KS II Kutno.

- Reklama -

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek KS II Kutno ma tyle samo (56) punktów co lider Bzura Ozorków, jednak kutnianie mają gorszy bilans bezpośrednich pojedynków (wygrana 4-3 w Kutnie i porażka 1-3 na wyjeździe). KS zmierzy się jeszcze z Witonianką (wyjazd), Victorią Grabów (dom) i MKS-em Mianów (wyjazd). Bzura z kolei zagra z Dąbrowianką (dom), Victorią Rąbień (wyjazd) i Ostrovią Ostrowy (dom). Do okręgówki awansuje tylko jedna drużyna.

KS II Kutno 3-1 Kotan Ozorków
1-0 Dominik Dębowski
2-0 Adrian Krzymieniewski
3-1 Michał Wietrzyk

- Reklama -

KS II Kutno: Czekalski, Maryniak, Seklecki, Cichacki, Domański, Wielgus, Wójcik, Dębowski, Motylewski, Pokorski, Mucha; zagrali też: Wietrzyk, Kapruziak, Krzymieniewski, Ławniczak, Sobczak

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: