(ZDJĘCIA) Ruszyli w góry szukać polskiej kultury

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa skarbów” zorganizowało dwutygodniowy obóz profilaktyczno-wypoczynkowy w Karpaczu pod nazwą „Ruszamy w góry szukać polskiej tradycji i kultury”.

- R E K L A M A -

Celem obozu jest przede wszystkim aktywny wypoczynek, poznanie pięknej polskiej tradycji, kultury i przyrody. Uczestnicy obozu mieli okazję zdobywać karkonoskie szczyty oraz podziwiać uroki i piękno polskich gór. Ponadto brali udział w różnego rodzaju wycieczkach, konkursach, warsztatach profilaktycznych oraz zabawach i imprezach kulturalnych. Do najciekawszych wypraw należy zaliczyć zdobycie Śnieżki oraz zwiedzanie Świątyni Wang.

Obóz jest dofinansowany przez Wojewodę Łódzkiego w ramach konkursu ogłoszonego przez Kuratorium Oświaty w Łodzi na realizację zadania pod nazwą organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu województwa łódzkiego w 2018 roku, Miasto Kutno oraz kutnowskie firmy min. Polfarmex, Kellogg s. Ponadto firma Ds Smith ufundowało okolicznościowe koszulki – mówi Dorota Ćwirko-Godycka.

- R E K L A M A -

Przed uczestnikami jeszcze wiele atrakcji, o których poinformujemy w najbliższym czasie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: