(ZDJĘCIA) Seria włamań i kradzieży w regionie, łup za ponad 10 tysięcy zł. Sprawcy w rękach policji

Trzech mężczyzn z powiatu kutnowskiego dokonało kilku włamań na terenie naszego powiatu. Zostali zatrzymani. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Krośniewiccy policjanci wnikliwie rozpracowywali sprawę licznych włamań do niezamieszkałych bądź będących w trakcie budowy domów jednorodzinnych oraz garaży. Z przeprowadzonej analizy zgromadzonego materiału wynika, iż w roku 2020 dochodziło do licznych zdarzeń związanych z włamaniami na terenie miasta i powiatu kutnowskiego.

Ustalenia własne, a także różnorodne metody działań policyjnych doprowadziły 13 stycznia 2021 roku do zatrzymania trzech sprawców kradzieży z włamaniem. Jak się okazało są to mieszkańcy powiatu kutnowskiego w wieku 21, 22 i 27 lat.

- R E K L A M A -

W toku dalszych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście różnych przedmiotów najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży, w tym między innymi ciągnik do koszenia trawy, narzędzia, elektronarzędzia, materiały do prac budowlanych.

Odzyskano mienie wartości ponad 10 000 zł. Trzech sprawców usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Włamywaczom grozi kara do 10 lat więzienia.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: