(ZDJĘCIA) Śmiertelny wypadek motocyklisty w Kutnie. Policja wydała komunikat (aktual.)

Do tragicznego wypadku doszło na DK60 przy skrzyżowaniu ul. Łąkoszyńskiej i Bitwy pod Kutnem. Zginął tam motocyklista.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

6 kwietnia 2020 roku ok. godz. 18.50 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Bitwy pod Kutnem, która jest częścią obwodnicy miasta. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej, policję i zespół ratownictwa medycznego. Obecni byli również żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy od kilku dni wspierają kutnowskich policjantów.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha 38-letni mężczyzna wyprzedzając samochód osobowy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne – komentuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Służby natychmiast przystąpiły do reanimacji ciężko rannego mężczyzny. Niestety, mimo rozpaczliwej walki o jego życie, obrażenia okazały się na tyle poważne, że zmarł.

Policja apeluje

Bez wątpienia pogoda sprzyja aby rozpocząć sezon motocyklowy, ale pamiętajmy, że prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze do kierujących motocyklami oraz innych użytkowników dróg.

- R E K L A M A -

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: