reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką, nie żyje jedna osoba

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy na DK91 na pograniczu powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Nie żyje jedna osoba.

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy na DK91 na pograniczu powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Nie żyje jedna osoba.

Tuż przed godziną 3 służby otrzymały zgłoszenie o groźnym wypadku na DK91.

- R E K L A M A -

Na miejsce zadysponowane zostały dwa zespoły ratownictwa medycznego, a także zastępy straży pożarnej z powiatów kutnowskiego i łęczyckiego – JRG Kutno, JRG Łęczyca, OSP Daszyna i OSP Krośniewice.

Z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn, jak wynika z pierwszych informacji zderzyły się ze sobą dwa pojazdy – osobowy i ciężarówka. Nie żyje jedna osoba.

- R E K L A M A -

DK91 pomiędzy Krośniewicami a Łęczycą na wysokości miejscowości Ogrodzona (gm. Daszyna) jest całkowicie zablokowana. Jak informują drogowcy, utrudnienia mogą potrwać do około godziny 7.

AKTUALIZACJA:

- R E K L A M A -

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na 297 km drogi krajowej nr 91. W miejscowości Ogrodzona audi czołowo zderzyło się z autem ciężarowym. W wyniku wypadku zginął 41-letni kierowca osobówki. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

3 marca 2021 roku około godz. 3.00 policjanci pojechali do miejscowości Ogrodzona, gdzie na 297 km doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 41-letni kierowca audi jadąc w kierunku Krośniewic na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z ciężarową scania z naczepą.

Autem tym kierował 48-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego a wraz z nim podróżował 33-letni pasażer. Mężczyźni trafili do szpitala. Po udzieleniu pomocy opuścili placówkę. W wypadku zginął kierowca auta osobowego. Poza nim w pojeździe nie było innych osób. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga na czas wypadku była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Przyczyny tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: