reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Śmiertelny wypadek pod Kutnem, nie żyje młody mężczyzna

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na DK-60 w Leszczynku. Samochód osobowy potrącił dwóch pieszych idących poboczem. Na skutek odniesionych obrażeń na miejscu wypadku zmarł jeden z nich.

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na DK-60 w Leszczynku. Samochód osobowy potrącił dwóch pieszych idących poboczem. Na skutek odniesionych obrażeń na miejscu wypadku zmarł 17-letni chłopak.

Do zdarzenia doszło 6 lutego 2021 roku o koło godziny 22.00 na drodze krajowej numer 60 w miejscowości Leszczynek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec powiatu łęczyckiego kierujący seatem leonem wyprzedzał audi A4.

- R E K L A M A -

„Gdy zjechał na lewą stronę jezdni, potrącił dwóch pieszych idących poboczem w tym samym kierunku. 25-letni pieszy nie odniósł obrażeń. Niestety drugi pieszy, 17-letni mieszkaniec Kutna, zmarł na miejscu pomimo reanimacji. Kierujący seatem był trzeźwy” – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Droga była zablokowana do godziny 1.00 w nocy, policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.  

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: