reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Śmiertelny wypadek w Kutnie! Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód

Około godziny 7.30 na ul. Północnej doszło śmiertelnego wypadku na przejściu dla pieszych. Śmierć poniósł 79-letni mężczyzna. Okoliczności tragedii wyjaśniać będą teraz śledczy.

- R E K L A M A -

Jak poinformowała Panoramę asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, około godziny 7.40 przy ul. Północnej, czterdziestoletni kierowca osobowego audi potrącił 79-letniego mężczyznę, którzy przechodził przez przejście dla pieszych.

Droga przez dłuższy czas była całkowicie zablokowana. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci.

- R E K L A M A -

AKTUALIZACJA:

Poszkodowany mężczyzna, który wracał z zakupami z pobliskiego sklepu, doznał ciężkich obrażeń. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – lądował na jezdni, przy skrzyżowaniu z ul. Tarnowskiego – ale ostatecznie poszkodowany został przetransportowany karetką do szpitala w Kutnie.

- R E K L A M A -

O godzinie 07:41 przyjęliśmy wezwanie do 79-letniego mężczyzny poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym. Na miejsce natychmiast zadysponowano specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego, który udzielił mężczyźnie świadczeń zdrowotnych i w stanie ciężkim przewiózł go do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego w Kutnie – komentuje Adam Stępka, rzecznik WSRM w Łodzi.

Niestety, jak przekazała Panoramie asp. sztab. Edyta Machnik, 79-letni mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Okoliczności tragedii ustalać będzie teraz prokurator.

ZOBACZ GALERIĘ:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: