(ZDJĘCIA) SP we Wroczynach świętuje 100-lecie. Wójt Jasińska spotkała się z uczniami

Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Walk nad Bzurą we Wroczynach stał się okazją do wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci. Wczorajszy dzień był świętem uczniów. Szkołę odwiedziły Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska wraz z Przewodniczącą Rady Joanną Kajszczarek i Przewodniczącą Komisji Oświaty, Zdrowia i Kultury Barbarą Tomczak.

- R E K L A M A -

Wizyta była kontynuacją obchodów Święta Szkoły i odzyskania przez Polskę niepodległości. W imieniu samorządu gminy Kutno Wójt złożyła uczniom życzenia/

– Drodzy Uczniowie, to Wy tworzycie szkołę i jesteście najważniejsi dla samorządu gminy Kutno. Uczestniczycie w jubileuszu 100-lecia Szkoły we Wroczynach, który doskonale wpisuje się w obchody odzyskania przez Polskę niepodległości. Gratuluję Wam i dziękuję za Waszą obecność. To Wy budujecie historię tej szkoły i historię Polski. Życzę Wam, abyście godnie reprezentowali Szkołę i dumnie nosili jej imię – „Bohaterów Walk nad Bzurą”. Niech nauka będzie dla Was przyjemnością i oknem na świat. Życzę Wam wielu sukcesów i spełnienia marzeń! – mówiła Justyna Jasińska, wójt gminy Kutno.

- R E K L A M A -

Każdy z Uczniów otrzymał od Wójt i Przewodniczącej Rady okolicznościowy list gratulacyjny z życzeniami oraz pamiątkową podkowę symbolizującą szczęście.

Jubileusz obchodów 100-lecia Szkoły został zwieńczony słodkim tortem ufundowanym przez Wójt Gminy Justynę Jasińską.

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: