Wiadomości KutnoKutno(ZDJĘCIA) Środki ochrony indywidualnej trafiły do szpitala w Kutnie. "Dobro pacjenta i personelu jest dla nas priorytetem"

(ZDJĘCIA) Środki ochrony indywidualnej trafiły do szpitala w Kutnie. „Dobro pacjenta i personelu jest dla nas priorytetem”

W piątek 18 grudnia do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o. o. z Agencji Rezerw Materiałowych dotarł transport środków ochrony indywidualnej

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie, do szpitala trafiły: kombinezony – 3000 szt., maseczki FFP2 – 50 szt., fartuchy chirurgiczne – 3000 szt., czepki ochronne – 300 szt., gogle ochronne – 700 szt., przyłbice ochronne – 1500 szt.

- Reklama -

Jolanta Pietrusiak, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego informuje, iż jest to część środków, jaką przekazał Wojewoda Łódzki dla personelu pracującego w naszym szpitalu.

- Reklama -

„Zdajemy sobie sprawę, że tylko odpowiednio zabezpieczony personel będzie w stanie w pełni zapewnić bezpieczeństwo pacjentowi oraz sobie. Dobro pacjenta i dobro personelu opiekującego się chorym jest dla nas priorytetem, dlatego każda ilość środków ochrony indywidualnej jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy Panu Wojewodzie za otrzymane wsparcie” – komentuje Jolanta Pietrusiak, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: