reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Starosta odwiedził licealistów na rozpoczęciu roku szkolnego

Starosta Kutnowski Krzysztof Debich uczestniczył dziś w inauguracji nowego roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego oraz w Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica.

- R E K L A M A -

Podczas uroczystości starosta odczytał życzenia skierowane do dyrektorów, nauczycieli, uczniów, pracowników i rodziców:

– Nowy rok szkolny 2018/2019 to nowe otwarcie, wielkie nadzieje, ale także nowe wyzwania dla wszystkich osób związanych z oświatą. To dla szkół czas, gdy z zapałem wdrażane są ambitne przedsięwzięcia i twórcze plany.

- R E K L A M A -

Dzisiejszy dzień to szczególna okazja, by życzyć wszystkim Państwu satysfakcji z wypełniania zadań edukacyjnych kształtujących umysły i serca młodych ludzi, wielu sukcesów zawodowych w przyjaznej i nowoczesnej szkole.

Uczniom życzę, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Niech każdy dzień wzbogaca Was w wiedzę i nowe doświadczenia, które zaowocują w przyszłości.

- R E K L A M A -

Rodzicom życzę owocnej współpracy ze szkołą oraz radości z sukcesów szkolnych Waszych dzieci – mówił starosta kutnowski Krzysztof Debich.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: