reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Strach przed koronawirusem w Kutnie. W marketach pustoszeją półki, sklep apeluje o używanie rękawiczek

W sobotę potwierdzono szósty przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. I choć żaden z nich nie dotyczy naszego regionu, to mieszkańcy Kutna od kilku dni robią wielkie zapasy i masowo kupują środki czystości czy jedzenie. Ale to nie wszystko – jeden z marketów apeluje do klientów, aby zakładali jednorazowe rękawiczki.

- R E K L A M A -

Od Czytelników otrzymaliśmy zdjęcia pokazujące pustoszejące półki w kutnowskich marketach. Największe braki gołym okiem widać na działach ze środkami czystości m.in. żelami antybakteryjnymi czy mydłami. Pusto jest też na półkach z wodą, olejem czy makaronami.

Dodatkowo w aptekach od wielu dni nie można kupić maseczek chirurgicznych i podobnych. Taka informacja pojawiła się na wielu punktach w Kutnie.

- R E K L A M A -

Jak przekonuje Łukasz Szumowski, minister zdrowia, nie ma powodów, aby Polacy byli zmuszeni do robienia zapasów.

Nie ma żadnych danych wskazujących na to, żeby polska gospodarka miała mieć braki w zakresie produktów żywieniowych czy czystościowych – zapewnił dziś minister zdrowia Łukasz Szumowski cytowany przez Onet. Ponadto zaapelował, aby nie kupować na zapas środków medycznych i żywności.

- R E K L A M A -

Jeden z kutnowskich hipermarketów wyjątkowo dba o komfort klientów i skierował do nich specjalny apel.

Szanowni klienci, w trosce o Państwa komfort prosimy o używanie jednorazowych rękawiczek – można przeczytać przy wejściu do sklepu.

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: