(ZDJĘCIA) Strzelanina w Bedlnie! Rywalizowali w lidze powiatu

W miniony weekend Gmina Bedlno gościła zawodników Ligi Strzeleckiej Powiatu Kutnowskiego. Honorowy patronat nad tym całorocznym przedsięwzięciem, objął Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

W hali sportowej miejscowej szkoły rozegrane zostały kolejne, czwarte już zawody, z sześciu zaplanowanych w bieżącym roku. Wystrój strzelnicy przygotowali młodzi kawalerzyści z Polskiego Klubu Kawaleryjskiego, karabinki, amunicję i sędziowanie zapewniła Liga Obrony Kraju, natomiast sprawy logistyczne to już Liga Strzelecka. Zawody mogły zostać przeprowadzone dzięki uprzejmości Wójta Gminy Bedlno i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bedlnie.

Rywalizacja polegała na udziale w dwóch konkurencjach; strzelanie do tarcz sportowych i strzelanie biatlonowe, suma wyników prowadziła do wyłonienia zwycięzców w kilku klasyfikacjach; drużynowo seniorów i juniorów oraz indywidualnie seniorów i juniorów.

- R E K L A M A -

Rywalizacja seniorów;

I – 3 Regionalna Baza Logistyczna Kutno, II – Polski Klub Kawaleryjski, III – Jastrzębie Kutno;

- R E K L A M A -

Indywidualnie:

I – Michał Wiśniewski – PSP Kutno

Rywalizacja juniorów;

I – Zespół Szkół w Żychlinie, II – L.O. im. A.Mickiewicza z Żychlina, III – Polski Klub Kawaleryjski;

Indywidualnie;

I – Filip Kowalski – PKK.

Wójt Gminy Bedlno ufundował puchary i dyplomy w klasyfikacjach; drużynowej seniorów i juniorów, a Starosta Kutnowski puchary w klasyfikacji indywidualnej seniorów i juniorów.

Nagrody zwycięzcom wręczali; Wójt Gminy Bedlno Józef Ignaczewski, Prezes LOK o/Kutno Janusz Kaczmarek, w imieniu Zarządu Powiatu Kutnowskiego, radny Marek Drabik.

reklama

reklama

reklama

Info, foto: Marek Drabik

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: