reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Sukces wokalistów z Kutna we włoskim Rimini

Przełom czerwca i lipca należał do zespołu wokalnego Hokus Pokus z MDK w Kutnie! W tym czasie nasi młodzi wokaliści, pod okiem Pani Kasi Karolak-Rojewskiej, przebywali we włoskim Rimini, gdzie reprezentowali Kutno na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Magia Italiana.

W kategorii zespołów wokalnych powyżej 12 lat Hokus Pokus otrzymał 1 miejsce i Nagrodę Specjalną za interpretację wykonywanych piosenek. W tej samej kategorii wiekowej solista Olek Klembalski zdobył II miejsce.

- R E K L A M A -

Podczas Koncertu Galowego, na scenie w porcie jachtowym w Rimini, grupie towarzyszył zespół taneczny Mini Max z Torunia.

Zespół Hokus Pokus na festiwalu Magia Italiana wystąpił w składzie: Ala Jaciubek, Gabrysia Frąckiewicz, Natalia Nadolska, Marta Ryczkowska, Kacper Kita i Olek Klembalski. Wyjazd zespołu zorganizowany był przez MDK oraz RTM przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Kutno.

- R E K L A M A -

Poza aktywnością festiwalową dzieci z MDK miały też czas na odpoczynek nad morzem, zwiedzanie San Marino oraz na atrakcje w parku rozrywki Mirabilandia.

- R E K L A M A -

źródło: MDK Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: