(ZDJĘCIA) Świąteczne spotkanie UTW. Były życzenia i mnóstwo śmiechu

Dziś w Kutnowskim Domu Kultury odbyło się świąteczne spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Były życzenia i wyjątkowy występ artystyczny.

- R E K L A M A -

Życzę standardowo zdrowia, bo sądzę, że to jest punkt pierwszy we wszystkich życzeniach, przynajmniej powinien być. Następnie życzę państwu wzajemnego zrozumienia i czułości. Bardzo przykre jest jeżeli widzi się obrazki, gdzie ktoś jest zbyt egotyczny albo egocentryczny. Pamiętajmy, że nasze zachowanie często jest przyczyną łez i smutku innych osób. W związku z tym szanujmy się i pamiętajmy, że to drugie przykazanie miłości obowiązuje praktycznie wszystkich, wierzących i niewierzących. Dajmy innym to, czego sami chcemy – mówiła do zgromadzonych Maria Wierzbicka, przewodnicząca Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kutnie.

Następnie na scenie pojawili się artyści z UTW, którzy zaprezentowali kabaret poświęcony Świętom Bożego Narodzenia. Nie brakowało zabawnych dialogów i scenek, a cała sala raz po raz nagradzała aktorów gromkimi brawami, które słychać było na przemian z salwami śmiechu.

- R E K L A M A -

Po części artystycznej, wszyscy uczestnicy dzisiejszego wydarzenia symbolicznie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: