(ZDJĘCIA) Sześć goli w Parzęczewie, KS rozbił Orła

W swoim przedostatnim sparingu przed inauguracją ligowych rozgrywek piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali 5-1 z Orłem Parzęczew. Dwa gole dla KS-u zdobył Adrian Marcioch, a po jednym golu dołożyli Grzegorz Brochocki, Kamil Wielgus i Artur Amroziński.

Pierwsza połowa była wyrównana. Mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Po zmianie stron już jednak dominowaliśmy i udokumentowaliśmy to kilkoma golami. Po raz kolejny dobrze zaprezentowali się młodzi chłopcy z Kutna, którzy w meczach ligowych będą dostawać sporo szans – komentuje Dominik Tomczak, trener KS-u. – Warto dodać, że Parzęczew to nie jest ta drużyna, którą pokonaliśmy kilka miesięcy temu 10-0 w PP. Ten zespół jest naprawdę silny i jest głównym faworytem do awansu do IV ligi.

- R E K L A M A -

Orzeł Parzęczew 1–5 KS Sand-Bus Kutno
Gole dla KS: Adrian Marcioch (2), Grzegorz Brochocki, Kamil Wielgus, Artur Amroziński

KS Kutno: Sobczak (46. Reszka) – Padzik (60. Michałowski), Kowalczyk, Cichacki (46. Kaczor), Kralkowski (60. N. Zagajewski) – Pietrow, Wielgus (60. Górczyński), K. Marcioch (35. Jakubowski), K. Zagajewski (46. Amroziński) – Brochocki (60. Dębowski), A. Marcioch

- R E K L A M A -

 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: