reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Targowica miejska znów otwarta, kutnianie ruszyli na zakupy. Co z zasadami bezpieczeństwa?

Dziś po raz pierwszy od kilku tygodni otwarta została targowica miejska w Kutnie. Kutnianie skorzystali z okazji bez wahania i tłumnie udali się na zakupy.

Targowiska w Krośniewicach i Żychlinie otwarte były już od początku kwietnia. Władze Kutna długo były nieugięte w tej sprawie, jednak ostatecznie podjęto decyzję o ponownym otwarciu targowicy przy Narutowicza.

- R E K L A M A -

Kutnowski magistrat w komunikacie przypomniał, że wciąż obowiązują zasady związane z handlem na miejscach targowych, przedstawiamy je poniżej:

– wejście dla kupujących odbywa się pod nadzorem obsługi targowiska

- R E K L A M A -

z zastrzeżeniem, że na plac handlowy mogą wejść po 3 osoby na 1 stanowisko sprzedaży – (przykład: jeżeli na targowicy ustawi się 10 straganów to osób kupujących może być maksymalnie 30);

– korzystanie z targowicy ma się odbywać przy zachowaniu wszystkich narzuconych stosownym rozporządzeniem zasad i środków ostrożności: zachowanie odległości 2 m. między osobami, używanie rękawiczek, konieczność noszenia maseczki;

- R E K L A M A -

– każdy sprzedający i kupujący musi zadbać o czystość na terenie targowiska, prosimy o wyrzucanie folii i rękawiczek do koszy!

– prosimy o przemyślane zakupy, nie traktujmy wizyty na targowisku jako spacer;

– brama wjazdowa na targowicę służy tylko osobom handlującym.

Jak kutnianie przestrzegali zasad? W niektórych częściach targowica świeciła pustkami, a w innych ludzie dosłownie tłoczyli się jeden na drugim. Zobaczcie zdjęcia, które dziś wykonaliśmy na targowicy miejskiej przy ul. Narutowicza w Kutnie.

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: