reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Tragedia na drodze. Nie żyje kobieta, kierowca uciekł. Policja komentuje

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach obwodnicy Krośniewic. Zginęła tam kobieta, a domniemany kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia i później został zatrzymany przez mundurowych.

Tuż przed godziną 20 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w okolicach obwodnicy Krośniewic doszło do groźnego wypadku. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Kutna i Krośniewic, a także policję i pogotowie ratunkowe.

- R E K L A M A -

Z niewyjaśnionych na tę chwile przyczyn osobowy renault jadący z Krośniewic w kierunku Kutna na łuku wypadł z drogi i wpadł do rowu. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w aucie znajdować miały się dwie osoby. Niestety śmierć poniosła 42-letnia kobieta, która była pasażerką, zaś domniemany kierowca miał zbiec z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez policję. Został już ujęty.

AKTUALIZACJA:

– Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. W chwili obecnej jest już ustalona jego tożsamość i mężczyzna został zatrzymany. Dokładne okoliczności ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora – powiedziała portalowi PanoramaKutna.pl podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Policja na razie nie podaje szczegółów dotyczących zatrzymania mężczyzny. Na miejscu wciąż trwają działania i ruch jest utrudniony – odbywa się wahadłowo. Wkrótce więcej informacji dotyczących tego tragicznego wypadku.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: