Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Tragedia na drodze. Nie żyje kobieta, kierowca uciekł. Policja komentuje

(ZDJĘCIA) Tragedia na drodze. Nie żyje kobieta, kierowca uciekł. Policja komentuje

Kutnowscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach obwodnicy Krośniewic. Zginęła tam kobieta, a domniemany kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia i później został zatrzymany przez mundurowych.

Tuż przed godziną 20 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie, że w okolicach obwodnicy Krośniewic doszło do groźnego wypadku. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków z Kutna i Krośniewic, a także policję i pogotowie ratunkowe.

- Reklama -

Z niewyjaśnionych na tę chwile przyczyn osobowy renault jadący z Krośniewic w kierunku Kutna na łuku wypadł z drogi i wpadł do rowu. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w aucie znajdować miały się dwie osoby. Niestety śmierć poniosła 42-letnia kobieta, która była pasażerką, zaś domniemany kierowca miał zbiec z miejsca zdarzenia i był poszukiwany przez policję. Został już ujęty.

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

– Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. W chwili obecnej jest już ustalona jego tożsamość i mężczyzna został zatrzymany. Dokładne okoliczności ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora – powiedziała portalowi PanoramaKutna.pl podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Policja na razie nie podaje szczegółów dotyczących zatrzymania mężczyzny. Na miejscu wciąż trwają działania i ruch jest utrudniony – odbywa się wahadłowo. Wkrótce więcej informacji dotyczących tego tragicznego wypadku.


- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: