Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Tragedia na wiadukcie, nie żyje motocyklista. Policja wydała komunikat

(ZDJĘCIA) Tragedia na wiadukcie, nie żyje motocyklista. Policja wydała komunikat

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Juków. W wyniku zdarzenia zginął 35-letni mężczyzna.

- Reklama -

AKTUALIZACJA:

- Reklama -

Jak informuje kutnowska policja, w niedzielę 26 maja 2019 roku ok. godz. 20.07 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Juków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem suzuki mężczyzna wraz z 12-letnim pasażerem przejeżdżał przez wiadukt nad autostradą A1 w miejscowości Juków.

Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd przewrócił się i uderzył w bariery ochronne. W wyniku upadku kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu – komentuje asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- Reklama -

Jednośladem wraz z mężczyzną podróżował także 12-letni chłopiec. Jak mówią strażacy, dziecko, prawdopodobnie będąc w szoku uciekło z miejsca zdarzenia, jednak później trafiło pod opiekę służb.

12-latek z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Łodzi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku – dodaje E. Machnik.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: