REKLAMA
niedziela, 3, lipiec 2022
REKLAMA

(ZDJĘCIA) Tragedia pod Kutnem, nie żyje motocyklista (aktual.)

poniżej dalsza część artykułu

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 2 maja na drodze krajowej 60 w okolicach miejscowości Leszczynek. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba.

2 maja 2018 roku ok. godz. 8.16 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 60. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 80-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn wjechał w tył stojącego na poboczu ciągnika rolniczego z przyczepą. Pomimo podjętej reanimacji motocyklista poniósł śmierć. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą nie tylko podczas trwającego długiego weekendu. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz udzielaniu pierwszeństwa przejazdu.

poniżej dalsza część artykułu

źródło: KPP Kutno

reklama

Warto przeczytać:

reklama