reklama

(ZDJĘCIA) Tragiczny wypadek na DK91, osobówka wjechała pod ciężarówkę. Nie żyje 1 osoba

Tragiczny początek dnia w sąsiednim powiecie łęczyckim. W miejscowości Borki doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki.

- R E K L A M A -

Policjanci z komendy powiatowej w Łęczycy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miejscowości Borki na drodze K-91. W wyniku zderzenia renault z ciężarowym volvo zginał 57 – letni kierowca osobówki, a 50 – letni pasażer tego auta trafił do łęczyckiego szpitala.

19 czerwca 2020 roku około godz. 7.30 na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borki doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault jadąc w kierunku Łęczycy zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym volvo.

- R E K L A M A -

Mimo podjętej reanimacji 57 – letni kierowca osobówki zmarł, a 50 – letni pasażer tego auta trafił do łęczyckiego szpitala. 46 – latek, który kierował ciężarówką był trzeźwy. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

źródło: KWP Łódź- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: