(ZDJĘCIA) Tragedia pod Kutnem, doszło do śmiertelnego wypadku

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 7 kwietnia 2021 roku na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Adamowice. Kierujący ciągnikiem siodłowym renault potrącił 46-letniego mężczyznę.

AKTUALIZACJA: 7 kwietnia 2021 roku tuz przed godz. 21.00 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Adamowice na DK 92. Niestety, okazało się, że doszło tam do śmiertelnego wypadku.

- R E K L A M A -

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym renault gama wraz z naczepą, 36-letni mężczyzna, potrącił pieszego. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna, zmarł na miejscu. Pieszy nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. Kierujący renault był trzeźwy” – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

- R E K L A M A -

Policja apeluje do pieszych

Każdy pieszy i rowerzysta powinien pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym i poruszać się poza obszarem zabudowanym lewą stroną jezdni. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będzie lepiej widoczny dla nadjeżdżającego kierowcy.

Apelujemy i przypominamy również ! Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze wciąż pozostaje jedną z głównych przyczyn tragedii.

- R E K L A M A -

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: