(ZDJĘCIA) Trwa budowa marketu na Kościuszki. Spore utrudnienia w ruchu

Budowa nowego sklepu Leroy Merlin w Kutnie wkracza w kolejny etap. Budowany jest wjazd do sklepu i niestety wiąże się to z dużymi utrudnieniami przy ul. Kościuszki.

Budowa nowego sklepu Leroy Merlin w Kutnie wkracza w kolejny etap. Budowany jest wjazd do sklepu i niestety wiąże się to z dużymi utrudnieniami przy ul. Kościuszki.

Pracownicy drogowi pracują na ulicy Kościuszki i trwają tam utrudnienia związane z budową wjazdu do marketu budowlanego Leroy Merlin. Zwężona jest część ulicy Kościuszki na odcinku od końca nieruchomości Kutnowskiego Szpitala Samorządowego do Ronda Róż. Ustawiono tam sygnalizację i ruch odbywa się wahadłowo.

Jak udało nam się ustalić, utrudnienia mogą potrwać około dwóch tygodni.

- R E K L A M A -

Sklep Leroy Merlin ma zostać otwarty w drugiej połowie 2021 roku. Obiekt o powierzchni blisko 7,500 m2 powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki 72. Będzie to największy w powiecie sklep dla domu i ogrodu, w którym klienci będą mieli dostęp do ponad 36 000 dostępnych od ręki produktów potrzebnych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu.

Klienci będą mogli również skorzystać z profesjonalnej strefy projektowej, gdzie doświadczeni projektanci będą mogli przygotować projekt kuchni, łazienki czy innego pomieszczenia. Do dyspozycji klientów będzie 300 miejsc parkingowych, w tym miejsca dostosowane dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Nie zabraknie również miejsc dla rowerów.

- R E K L A M A -

W nowym sklepie dla pasjonatów domu i ogrodu, klienci otrzymają największy wybór produktów w jednym miejscu, wyjątkową obsługę i bogatą ofertę usług towarzyszących. Stali klienci – zarówno indywidualni jak i profesjonaliści – będą mieli dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego – powiedział Radosław Głowacki, Dyrektor Sklepu.

Poza usługą projektowania łazienki i kuchni, klienci nowo powstającego sklepu będą mogli skorzystać z całej gamy profesjonalnych usług oferowanych przez doświadczonych specjalistów, m.in. montażu, szycia np. zasłon, docinania płyt w profesjonalnej stolarni, a także transportu zakupionych produktów z wnoszeniem.

- R E K L A M A -

Źródło: własne / Leroy Merlin
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: