(ZDJĘCIA) Trwa weekend cudów w Kutnie. Szlachetna Paczka pomaga potrzebującym

Potrzebujące rodziny z powiatu kutnowskiego na własnej skórze doświadczą dziś czym jest weekend cudów. Tak bowiem określa się finał Szlachetnej Paczki.

- R E K L A M A -

Wolontariusze Szlachetnej Paczki wyjeżdżają dziś w magazynu, który mieści się w gmachu „Dąbrowszczaka” z darami dla osób, które potrzebowały pomocy. Paczki trafią do ponad 30 rodzin z terenu powiatu kutnowskiego. Wśród darczyńców są nie tylko mieszkańcy naszego regionu, ale także między innymi z Warszawy.

Sztab Szlachetnej Paczki odwiedził już między innymi zastępca prezydenta Kutna Jacek Boczkaja, który podarował paczkę od „samorządowej rodziny”.

- R E K L A M A -

Kiedyś jeszcze nie było sztabu w Kutnie i woziliśmy paczki bodajże do Piątku. Jest to szczytna idea. Cieszę się, gdy patrzę wokół siebie i widzę tak dużo paczek dla osób potrzebujących. Serce rośnie, że mieszkańcy naszego miasta włączają się do tej akcji. Oby tak było zawsze. My też w urzędzie, jak to mówimy od rodziny samorządowej, przygotowujemy dary dla potrzebujących. Ludzie czują potrzebę czynienia dobra i to jest najważniejsze – mówił Jacek Boczkaja.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: