reklama
  • Przemysław Błaszczyk Senat

(ZDJĘCIA) Trzy punkty zostają w Kutnie, KS wygrał ze Strykowem

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali przed własną publicznością ze Zjednoczonymi Stryków 2-1. Gole dla kutnian zdobyli Dmitry Pietrow i Kamil Kobryń.

Pierwsza połowa mogła podobać się kibicom, którzy po raz pierwszy od dawna weszli na mecz przy Kościuszki za darmo. KS miał optyczną przewagę, którą udokumentował w 28. minucie golem Dmitry Pietrowa. Białorusin z bliskiej odległości dobił strzał jednego z kutnowskich graczy, który trafił w słupek.

- R E K L A M A -

Zjednoczeni kilkukrotnie też zagościli w polu karnym KS-u, jednak ich strzały nie były w stanie zagrozić Pawłowi Sobczakowi. Przed przerwą kutnianie mogli, a nawet powinni prowadzić 2-0. Po niezłej zespołowej akcji w dogodnej sytuacji znalazł się Przemysław Nawrocki, jednak z bliska trafił prosto w bramkarza.

Po zmianie stron do ataków ruszyli goście, który w 55. minucie doprowadzili do remisu za sprawą gola byłego piłkarza KS-u, Rafała Serwacińskiego. Radość strykowian trwała jednak tylko dwanaście minut. W 67. do siatki Strykowa trafił Kamil Kobryń i KS ponownie wyszedł na prowadzenie.

- R E K L A M A -

W końcówce nie brakowało emocji – goście po czerwonej kartce dla Zawodzińskiego grali w osłabieniu. Mimo sytuacji z obu stron, więcej goli nie padło i KS wygrał 2-1.

KS Kutno 2-1 Zjednoczeni Stryków
28. Dmitry Pietrow
55. Rafał Serwaciński
67. Kamil Kobryń

- R E K L A M A -

KS Sand-Bus Kutno: Sobczak – Padzik, Kaczor, Kowalczyk, Kobryń, Kralkowski (63. Góralczyk), Jakubowski (63. Wielgus), Pietrow, Nadolski (69. Cichacki), Nawrocki (88. Placek), Zagajewski (74. Michałek)

Nie przegap: