(ZDJĘCIA) Uczniowie „Jedynki” zwiedzili jednostkę wojskową

Z okazji zbliżającego się w SP nr 1 w Kutnie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, wychowawcy oddziału 4a Wioleta Dobosz-Paduch i Marlena Bajda zorganizowały uczniom wycieczkę do Wielkopowierzchniowego Wielobranżowego Składu Materiałowego Sklęczki k/Kutna.

- R E K L A M A -

Celem wycieczki było zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostki wojskowej, specyfiką tej służby, obejrzenie ekspozycji statków powietrznych znajdujących się na terenie składu oraz poznanie specyfiki zawodu jakim jest żołnierz zawodowy.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały niezwykły sprzęt wojskowy. Mogły wejść do kabiny odrzutowca, samochodu wojskowej straży pożarnej, jednocześnie żołnierze udzielali informacji na temat konkretnych modeli oraz odpowiadali na pytania uczniów.

- R E K L A M A -

Tego dnia dla wszystkich uczniów była to wyjątkowa wyprawa spędzona w plenerze pełna niecodziennych atrakcji. Wycieczka okazała się wielkim przeżyciem, ponieważ z bliska mogli obejrzeć prawdziwe maszyny lotnicze, a wielu chłopców nawet zdeklarowało, że w przyszłości chciałoby zostać prawdziwymi żołnierzami.

Serdecznie dziękujemy dowódcy jednostki i żołnierzom za zaproszenie i możliwość przeżycia niezapomnianych i pozytywnych emocji tego dnia.

- R E K L A M A -
reklama

reklama

reklama

Opracowała: M. Bajda, W. Dobosz-Paduch / SP nr 1 w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: