reklama
reklama

(ZDJĘCIA) W Kutnie „lubią ludzi”. Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta!

Baza rodzin Szlachetnej Paczki została dziś oficjalnie otwarta i właśnie z tej okazji przez centrum Kutna przemaszerowali wolontariusze, którzy „Lubią ludzi”.

- R E K L A M A -

Marsz wyruszył spod Urzędu Miasta punktualnie o godzinie 11. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w charakterystycznych czerwonych koszulkach z napisem „Lubię ludzi”, a także wyposażeni we flagi, przeszli przez ul. Królewską i Plac Wolności. Z megafonu co chwilę słychać było apel do mieszkańców, aby przyłączyli się do akcji i na stronie www.szlachetnapaczka.pl odnaleźli rodzinę, której można pomóc.

Do tej pory odwiedziliśmy 90 rodzin i na tę chwilę mamy zakwalifikowane 35 rodzin i osób, które potrzebują pomocy. Ich ilość oczywiście może wzrosnąć – mówi Agnieszka Sakson-Koniuszy, koordynator Szlachetnej Paczki w powiecie kutnowskim. – Przed marszem już 6 rodzin znalazło swoich darczyńców. Cieszę się, że w naszym regionie są tacy fajni i dobrzy ludzie, którzy chcą pomagać innym.

- R E K L A M A -

Finał akcji Szlachetna Paczka odbędzie się w dniach 7-9 grudnia. Wówczas paczki zostaną przekazane potrzebującym rodzinom. Tradycyjnie, centrum dowodzenia akcji znajdować będzie się w „Dąbrowszczaku”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: