reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) W Kutnie powstaną dwa nowe markety „Delikatesy TDJ Ozdowscy”

W połowie 2018 roku na mapie Kutna pojawią się dwa zupełnie nowe markety spożywcze pod marką Delikatesy TDJ Ozdowscy. Sklepy będą usytuowane na osiedlu Batorego oraz u zbiegu ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Cmentarnej.

W pierwszej kolejności zostanie otwarty sklep na końcu osiedla Batorego o powierzchni 800 m2 i będzie znajdował się w pawilonie handlowym należącym do spółdzielni mieszkaniowej Pionier.

- R E K L A M A -

Niedługo później Delikatesy TDJ Ozdowscy uruchomią swój kolejny market w nowo budowanym pawilonie przy zbiegu ulic Marii Skłodowskiej-Curie i Cmentarnej. Będzie to lokal o powierzchni 800m2 z aż 60 miejscami parkingowymi.

Klienci w ofercie Delikatesów TDJ Ozdowscy znajdą przede wszystkim szeroki wybór świeżych produktów: pieczywa, pączków, drożdżówek, ciast, ciasteczek, tortów, mięsa, wędlin, garmażu, warzyw, owoców, nabiału oraz pozostałych produktów spożywczych.

- R E K L A M A -

Nasze markety współpracują z wieloma lokalnymi dostawcami i dzięki temu będą mogły zaoferować Klientom bogatą ofertę wyselekcjonowanych i sprawdzonych produktów w bardzo konkurencyjnych cenach – mówi Ewa Ozdowska.

Oprócz lokalnych towarów nie zabraknie również produktów znanych polskich i zagranicznych marek, jak również produktów kuchni azjatyckiej, meksykańskiej czy włoskiej.

- R E K L A M A -

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów, a o dokładnej dacie otwarcia będziemy informować wkrótce.

Bądź na bieżąco i śledź Delikatesy Ozdowscy na: facebook.com/tdjozdowscy

artykuł sponsorowany

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: