reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) W Kutnie zbierają podpisy dla Rafała Trzaskowskiego. „Cieszy nas pozytywy odbiór”

Dziś przed południem na Królewskiej pojawili się przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej, którzy zbierają podpisy poparcia swojego kandydata na prezydent RP, Rafała Trzaskowskiego.

- R E K L A M A -

Bardzo mocno chcemy podziękować mieszkańcom Kutna, że tak licznie odpowiedzieli na nasz apel dotyczący zbierania podpisów poparcia kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. Jest nam miło się z nimi spotkać, wymienić kilka zdań i uśmiechnąć do siebie – komentuje Artur Gierula, radny powiatowy z Koalicji Obywatelskiej.

Jak podkreśla Gierula, szanuje także tych mieszkańców, którzy nie chcą podpisać listy dla R. Trzaskowskiego.

- R E K L A M A -

Zawsze duża część mieszkańców Kutna była i jest pozytywnie nastawiona. To, co jest dla nas najistotniejsze, to przede wszystkim szacunek do innych ludzi i ich poglądów, a także wysoki poziom tolerancji. Nie chcemy nikogo obrażać, chcemy współpracować i szanujemy tych, którzy nie chcą podpisać naszej listy. Mają takie prawo, w końcu na tym polega demokracja – uważa Gierula.

Z kolei Martyna Stasiak, działaczka KO i asystentka posłanki Agnieszki Hanajczyk, ma nadzieję, że poparcie dla Rafała Trzaskowskiego będzie rosło z dnia na dzień.

- R E K L A M A -

Cieszę się, że nasza akcja zbierania podpisów jest tak pozytywnie odbierana przez mieszkańców. Na pewno będziemy dziś na Królewskiej dłużej niż planowaliśmy, bo zainteresowanie jest naprawdę duże. Mam nadzieję, że poparcie dla naszego kandydata będzie nasilało się z każdym kolejnym dniem – mówi M. Stasiak.

Jak podaje oficjalna strona sztabu Rafała Trzaskowskiego, kandydat Koalicji Obywatelskiej zebrał już 64 305 zweryfikowanych podpisów. Do 10 czerwca musi zebrać ich 100 tysięcy.

ZOBACZ GALERIĘ:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: